Tank Trouble

Mads Purup4.31,273,872 Oy

Tank Trouble, bir labirentte araba sürdüğünüz ve düşmanlarınıza füzeler fırlattığınız çevrimiçi bir tank oyunudur. Tank Trouble, sizi labirent benzeri savaş alanlarında zeki ordu generalleriyle karşı karşıya getiriyor. Solo modunda, bir savaş ustası olan Laika ile karşılaşacaksınız. Ayrıca çok oyunculu savaşta bir veya iki arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz.

Roketler, saçılma bombaları veya çifte kanon gibi düşmanlarınız üzerinde size avantaj sağlayacak özel öğeler görünür. Her zaman füzelerin duvarlardan sekip kendi tankınızı öldürmediğinden emin olun.

Tank Trouble nasıl oynanır (solo)?

Solo modunda yön tuşları ile tankınızı kontrol ediyorsunuz. Boşlukla ateş ediyorsun. Düşmanlarınızı bulmak için labirentte ilerleyin ve onlar kanonlarını size doğrultmadan önce bir kaydetme noktasından ateş edin.

Tank Trouble nasıl oynanır (çok oyunculu)?

Çok oyunculu modda, oyuncu 1, sürüş için "WASD" tuşlarıyla ve çekim için "Q" tuşlarıyla oynar. Oyuncu 2, yön tuşlarını ve boşluğu kullanır. Oyuncu 3 fare ile oynayabilir.

Tank Trouble'ı kim yarattı?

Tank Trouble, Danimarkalı Mads Purup şirketi tarafından yaratılmıştır. Poki ücretsiz olarak çevrimiçi Tank Trouble oyna. Poki en büyük çevrimiçi oyun alanıdır. Her ay 30 milyondan fazla oyuncu Poki'de çevrimiçi oynuyor. Daha fazla harika oyun keşfetmek ister misiniz? En yeni oyunlarımızla Poki ana sayfasına göz atın veya popüler oyunlar sayfamızda keşfetmeye başlayın.

Tank Trouble oynamayı seviyorsanız, Clash Of Armor veya bu diğer tank oyunlarından herhangi birinin de keyfine varacaksınız.