Subway Surfers

Kiloo4.6711,146 Oy
Subway Surfers, metroda sörf yaptığınız ve öfkeli polisleri atlatmaya çalıştığınız Kiloo ve Sybo tarafından oluşturulmuş klasik ve sonu gelmez bir koşucu oyunudur. Metroda sörf yapmak için gereken özelliklere sahip misin? Resmi Subway Surfers oyununda kendini denemen gerekecek. Kendine bir şans ver! Jake, Tricky ve Fresh'in huysuz Müfettiş ve köpeğinden kaçmasına yardım et. Bu sonsuz koşu oyununda mümkün olduğu kadar ileri gitmek için trenler, tramvaylar, engeller ve daha fazlasını atlatman gerekiyor. Poki üzerinden Subway Surfers'da her zaman daha ileriye gitmene yardım edecek güçlendiricilerin ve özel donanımların kilidini açmak için paraları topla!
 
Sıcacık, rengarenk Bali Adasına tropikal bir tatile çıkarken Jake, Tricky ve ekibe katıl! Resmi Subway Surfers Dünya Turu'na yapılan bu son güncellemede şelaleleri, tapınakları, mağaraları ve daha fazlasını geçmen gerekecek. Endonezya adası ortamı seni ne kadar uzağa götürecek?
 
Kontroller:
Sol/sağ ok - Sola/sağa hareket et
Yukarı ok - Zıpla
Aşağı ok - Yuvarlan
Boşluk - Uçan kaykayı etkinleştir
 
İpuçları ve püf noktalar:
- Bir Gizemli Kutu elde edebilmek için Kelime Avı'ndaki tüm harfleri topla.
- Kendini kazalardan korumak için bir uçan kaykay kullan.
- Sırt roketlerinin, Süper Spor Ayakkabılarının, Para Mıknatısının ve Çoğaltıcının gücünü arttırmak için yükseltmelerin kilidini aç!
 
Oyunun yaratıcısı hakkında:
Subway Surfers, Danimarka merkezli Kiloo ve Sybo tarafından yaratılmıştır.
Subway Surfers seçkin Yetenek Oyunları mızdandır.

Uygulamayı edinin

  • Google Play logo
  • App Store logo