Subway Surfers

Kiloo4.51,060,748 Oy
Subway Surfers, metroda sörf yaptığınız ve öfkeli polisleri atlatmaya çalıştığınız Kiloo ve Sybo tarafından oluşturulmuş klasik ve sonu gelmez bir koşucu oyunudur. Metroda sörf yapmak için gereken özelliklere sahip misin? Resmi Subway Surfers oyununda kendini denemen gerekecek. Kendine bir şans ver! Jake, Tricky ve Fresh'in huysuz Müfettiş ve köpeğinden kaçmasına yardım et. Bu sonsuz koşu oyununda mümkün olduğu kadar ileri gitmek için trenler, tramvaylar, engeller ve daha fazlasını atlatman gerekiyor. Poki üzerinden Subway Surfers'da her zaman daha ileriye gitmene yardım edecek güçlendiricilerin ve özel donanımların kilidini açmak için paraları topla!
 
Bu Subway Surfers güncellemesi, Rusya'dan sevgilerle sana geliyor! Subway Surfers World Tour'un sıradaki durağında ekip, Moskova sokaklarına çıkıyor. Rusya'nın başkentinin tren raylarında ilerlerken katedrallerin, parkların, tiyatroların ve daha fazlasının yanından sörf yaparak geç! Müfettiş'ten kaçmak ve bu tarihi şehir boyunca manevralar yaparak ilerlemek için gereken becerilere sahip misin?
 
Kontroller:
Sol/sağ ok - Sola/sağa hareket et
Yukarı ok - Zıpla
Aşağı ok - Yuvarlan
Boşluk - Uçan kaykayı etkinleştir
 
İpuçları ve püf noktalar:
- Bir Gizemli Kutu elde edebilmek için Kelime Avı'ndaki tüm harfleri topla.
- Kendini kazalardan korumak için bir uçan kaykay kullan.
- Sırt roketlerinin, Süper Spor Ayakkabılarının, Para Mıknatısının ve Çoğaltıcının gücünü arttırmak için yükseltmelerin kilidini aç!
 
Oyunun yaratıcısı hakkında:
Subway Surfers, Danimarka merkezli Kiloo ve Sybo tarafından yaratılmıştır.
Subway Surfers seçkin Yetenek Oyunları mızdandır.

Uygulamayı edinin

  • Google Play logo
  • App Store logo