Paper.io 2

4.41,243,901 Oy

Paper.io 2, mümkün olduğunca çok bölge ele geçirdiğiniz çevrimiçi çok oyunculu bir io Oyunudur. Alanınızı mümkün olduğunca genişletin. Bu çevrimiçi web oyununda alanı çevrimiçi rakiplerinizden çalmak için kağıt bloğunuzu kullanın. Mümkün olduğu kadar çok yer kaplayın ve lobide en yüksek puanı almaya çalışın. Kendi renginizin dışına çıkarsanız kuyruğunuz açığa çıkar. Biri kuyruğunuzu yakalamayı başardığında elenirsiniz. Bu yüzden renkli alanınızı genişletmek için risk almanız gerekiyor.

Paper.io 2 oyunu, popüler .io Oyunları kategorisinin bir parçasıdır. Slither.io ve Agar.io gibi oyunlardan hoşlanıyorsanız, büyük olasılıkla Paper.io 2'den de keyif alacaksınız. Paper.io 2'yi indirmeden PC'nizde ücretsiz oynayın.

Paper.io 2 için Kontroller nelerdir?

Taşı - Fare/Yön tuşları

Paper.io 2'yi kim yarattı?

Paper.io 2, Voodoo tarafından oluşturuldu. Oyunu 2018'de piyasaya sürdüler. Önceki oyunlarını da oynayın Paper.io. Her ay 30 milyondan fazla oyuncu Poki'de çevrimiçi oynuyor. Daha fazla harika oyun keşfetmek ister misiniz? En yeni oyunlarımızla Poki ana sayfasına göz atın veya popüler oyunlar sayfamızda keşfetmeye başlayın.