Friday Night Funkin'

ninjamuffin994.41,121,523 Oy

Friday Night Funkin', ninjamuffin99 tarafından yaratılmış bir müzikal ritim oyunudur. Bu oyunda sevgilinizin eski rock yıldızı babasını müziğin gücüyle etkilemeniz gerekiyor! Onu kazanmak için birkaç hafta süren serbest stil müzik savaşlarında hayatta kalmalısın. Rakiplerinizi geçmek için müzik eşliğinde ok tuşlarına zamanında basın. Hikaye modunda, WASD ve Ok tuşlarını kullanarak rakibinizin şarkı söylemesini yansıtmanız gerekiyor. İlk şarkılar basit başlar, ancak daha sonra düetlerin tanıtımıyla vuruşlar çok daha karmaşık hale gelir. Ayrıca ücretsiz oyun modunun keyfini çıkarabilir ve bu oyunun sunduğu tüm harika vuruşların ve karakterlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Zorluğu beğeninize göre ayarlamaktan çekinmeyin ve titreşmeye başlayın!

Nasıl oynanır:

  • Rakiplerinizi geride bırakmak için müzik eşliğinde WASD veya ok tuşlarına zamanında basın. Eğitim seviyesini tamamlayın ve hikayede ilerlemeye başlayın ya da ücretsiz oyun moduna geçin ve oyundaki herhangi bir hikaye karakterine karşı oynayın. Hikaye modunda, yeteneğinize en uygun zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz.
  • Ses kontrolü - Sesi artırmak/azaltmak için "+" ve "-", sesi kapatmak için "0"
  • Seç - Girin
  • Geri dön - Kaçış

Yaratıcı hakkında:

Friday Night Funkin' oyun deneyimini zenginleştirmek için hayran yapımı modlar oluşturan aktif bir geliştirici topluluğu ile desteklenen açık kaynaklı bir projedir. Aşağıdaki kişiler tarafından oluşturulmuştur:

  • ninjamuffin99 - Programcı
  • PhantomArcade3K ve Evilsk8r - Sanat
  • Kawai Sprite - Müzisyen

Bu onların ilk oyunu 1001 Oyun / Poki! Geliştiricilere destek olmak ve daha fazla bilgi için Kickstarter kampanyalarını kontrol edin.

Oyun müziği:

Friday Night Funkin'in müzikleri KawaiSprite (Isaac Garcia) tarafından bestelendi. Nu-cazdan Vocaloid dans ritimlerine kadar çeşitli etkilere sahip orijinal müzik. Kawai Sprite'ın Bandcamp sayfasını kontrol etmekten çekinmeyin film müziğinin tamamını dinleyin.